2007

març

30 – Adel lee Davis big band; Tarragona
27 – jam; Heligàbal, Barcelona
24 – Apnea; Manlleu
23 – Ryan Blotnick trio; Berguedana, Berga
21 – Ryan Blotnick trio; Robadors, Barcelona
18 – Nadia Basurto / Roger Mas; Sputnik, Solsona
17 – Dani Pérez trio; Manlleu
15 – Karion; Robadors, Barcelona
10 – Mediterraneum ensemble; Oliva
09 – Alfred Artigas trio; Sabadell
01 – Karion; Robadors, Barcelona

abril

27 – Martirio; Sabadell
26 – Sabina Witt / JP Balcázar; Laie, Barcelona
23 – Sabina Witt / JP Balcázar; Laie, Barcelona
21 – Albert Cirera / Ismael Dueñas / Marc Cuevas; Monasterio, Barcelona
20 – Martirio; Menorca
19 – Sabina Witt / JP Balcázar; Laie, Barcelona
18 – Jam; Robadors, Barcelona
15 – Martirio; Santiago de Compostela
14 – Fèlix Rossy / Albert Sanz / Jordi Rossy / Eladio Reinón; Festival de jazz, Santa Coloma de Farners
12 – Sabina Witt / JP Balcázar; Laie, Barcelona

maig

31 – Tutusaus septet; Sitges
31 – Apnea; Auditori Caja Madrid, Barcelona
29 – Duot; Santiago de Compostela
27 – Joan Monné trio; Molins de Rei
26 – Duot; Granollers
25 – Karion; jazz cava, Terrassa
22 – Karion; Jamboree, Barcelona
21 – Sabina Witt / JP Balcázar; Jazzsi, Barcelona
19 – Suite Condal; Festival de jazz, Banyoles
18 – Duot; Festival de jazz, Banyoles
17 – Sabina Witt / JP Balcázar; Laie, Barcelona
15 – Adrià Barbosa; Auditori, Barcelona
14 – Jaume Llombart / Ernesto Aurignac / Dimitri Skidanov; Jazzsi, Barcelona
11 – Ylema; Berguedana, Berga
10 – Seitons’ tuff; Banyoles
08 – Nadia Basurto / Roger Mas; Jamboree, Barcelona
07 – Nadia Basurto / Roger Mas; Jazzsi, Barcelona
05 – Narcís Vidal qtet; Jamboree, Barcelona

juny

30 – Perico Sambeat big band; Auditori, Girona
24 – Arturo Serra quintet; Sevilla
23 – Arturo Serra quintet; Ronda
22 – Arturo Serra quintet; Málaga
21 – Jon Robles quintet; Bilbaína, Bilbao
20 – Jon Robles quintet; Donosti
13 – Shorteriana; Jamboree, Barcelona
09 – Nadia Basurto / Roger Mas; Arboç
08 – Ylema; Auditori, Barcelona
08 – Ylema; Jamboree, Barcelona
06 – Suite Condal; Auditori, Barcelona
05 – Txema Riera qtet; Auditori, Barcelona
04 – Alfred Artigas trio; Auditori, Barcelona
04 – Tutusaus septet; Auditori, Barcelona
03 – Improvisanova; Auditori, Barcelona
02 – Tutusaus septet; Jamboree, Barcelona
02 – Sergi Felipe qtet; Auditori, Barcelona
01 – Bric-a-brac (Giulia Valle, Roger Mas); Jamboree, barcelona

juliol

30 – Sabina Witt / JP Balcázar; Sort
28 – Amadeu Rossell; Sant Esteve de Palautordera
23 – Seitons’ tuff; Barcelona
22 – Karion; Cornellà de Llobregat
20 – Ernesto Aurignac qtet; Cullera
19 – Duot; Fundació Miró, Festival Grec, Barcelona
17 – Jam Heliogàbal; Barcelona
13 – Ylema; jazz cava, Terrassa
07 – La mare (Karion); Vitòria
06 – Joan Monné / Vicenç Solsona / Giulia Valle; Atac de jazz, Tàrrega

agost

26 – Adel Lee Davis blues band; Lloret
24 – Sabina Witt / JP Balcázar; Hivernacle, Barcelona
23 – Amadeu Rossell; Vall de Núria
20 – Clara Luna qtet; Castelló d’Empúries
18 – Amadeu Rossell; Vall de Núria
17 – Nadia Basurto / Roger Mas; Hivernacle, Barcelona
16 – Amadeu Rossell; Vall de Núria
15 – Amadeu Rossell; Andorra
09 – Amadeu Rossell; Vall de Núria
05 – Selva big band; Begur

setembre

28 – Nadia Basurto / Roger Mas; Jamboree, Barcelona
27 – Sabina Witt / JP Balcázar; Laie, Barcelona
22 – Txema Riera / Hugo Astudillo / Javi Mayor; Quito, Ecuador
21 – Txema Riera / Hugo Astudillo / Javi Mayor; Ibarra, Ecuador
20 – Txema Riera / Hugo Astudillo / Javi Mayor; Guayaquil, Ecuador
18 – Txema Riera / Hugo Astudillo / Javi Mayor; Loja, Ecuador
16 – Txema Riera / Hugo Astudillo / Javi Mayor; Quito, Ecuador
13 – Txema Riera / Hugo Astudillo / Javi Mayor; Quito, Ecuador
11 – Txema Riera / Hugo Astudillo / Javi Mayor; Quito, Ecuador
09 – Narcís Vidal qtet; L’hora del jazz, Barcelona
06 – Sabina Witt / JP Balcázar; Laie, Barcelona

octubre

28 – Albert Sanz / Dayna Stephens; València
25 – Dani Pérez trio; Laie, Barcelona
18 – Dani Pérez trio; Laie, Barcelona
16 – David Mengual trio; Jazz Cava, Terrassa
13 – Ernesto Aurignac trio; Festival de jazz, Badajoz
12 – Ernesto Aurignac trio; Rota
11 – Ernesto Aurignac trio; Cádiz
09 – Ernesto Aurignac trio; Málaga
07 – Ylema; Festival de jazz de la costa brava, Palafrugell
06 – Xicu’s Band; festival de jazz, Girona
05 – Xicu’s Band, festival de jazz de la costa brava, Palafrugell
03 – Voro García qtet; València

novembre

30 – Friedrick Karlquist / Fumero / Vila; Barcelona
29 – Ylema; Jamboree, Barcelona
26 – Albert Vila quintet; Jazzsi, Barcelona
25 – Selva big band; Madrid
24 – Sabina Witt / JP Balcázar; Festival de jazz de Sevilla; Mairena del Aljarafe
23 – Sabina Witt / JP Balcázar; Festival de jazz de Sevilla; Morón de la Frontera
22 – Sabina Witt / JP Balcázar; Festival de jazz de Sevilla; Sevilla
19 – Bric-a-brac; Jazzsi, Barcelona
15 – Sabina Witt / JP Balcázar; Laie, Barcelona
09 – Alfons Enjuanes / Jordi Rossy / Horacio Fumero; Festival de jazz, Lleida
08 – Sabina Witt / JP Balcázar; Laie, Barcelona

desembre

29 – Nadia Basurto / Roger Mas; Barcelona
21 – Karion; Schlot, Berlin
19 – Mediterraneum Ensemble; Girona
19 – Jam ESMuC; Barcelona
14 – Seitons’ tuff; Hot Blues, Igualada
08 – Sabina Witt / JP Balcázar; Jamboree, Barcelona
01 – Friedrick Karlquist / Fumero / Vila; Barcelona