2009

gener

28 – Juan Pablo Balcázar quintet; Sabadell
26 – Quartot (Pintxo/Cirera/Domínguez); Robadors, Barcelona
24 – Karion; Bilbao
23 – Karion; Bilbao
22 – Bric-a-brac (Giulia Valle, David Mengual); Groove, Tarragona
16 – Pablo Selnik quartet; Badalona
07 – Couch Potatoes; Sabadell

febrer

27 – Jam ESMuC; Barcelona
26 – Duot; Robadors, Barcelona
24 – Jam Heliogàgal; Barcelona
19 – Duot; Robadors, Barcelona
15 – Jam Sunset; Girona
12 – Jam Continental; Barcelona
02 – Joe Smith ALO; Robadors, Barcelona

març

29 – Julián Sánchez flamenco sextet; Festival de jazz, Terrassa
28 – Julián Sánchez flamenco sextet; Jamboree, Barcelona
27 – GJP big band + Guillermo Klein; Valldoreix
26 – Karion; Jamboree, Barcelona
21 – Gabriel Amargant + Reynald Colom; Sant Cugat
20 – Liba Vilabechia + Paul Stouthamer; mercat de les flors; Barcelona
20 – Julián Sánchez flamenco sextet; Auditori, Barcelona
20 – Duot; Auditori, Barcelona
19 – Apnea; Auditori, Barceona
14 – Karion; Bilbao
13 – Karion; Bilbao
12 – Juan Pablo Balcázar quintet; Griffin, Sabadell
11 – Ylema; Jamboree, Barcelona
08 – Seitons’ tuff; Monasterio, Barcelona
07 – Seitons’ tuff; Hot blues, Igualada
06 – Ylema; Sputnik, Solsona
05 – Apnea; Olot
02 – Joe Smith ALO; Robadors, Barcelona

abril

25 – Nuno Campos trio; Montcada i Reixach
19 – Sindicato Ornette; Pineda de mar
18 – GJP big band + Guillermo Klein; Figueres
16 – Ylema; Tortosa
13 – Seitons + VHS; Robadors, Barcelona

maig

31 – Couch Potatoes; València
29 – Nuno Campos trio; Jazz Marathon, Brusel·les
27 – Alba Carmona; Pompeu Fabra, Barcelona
26 – Seitons’ tuff; Jamboree, Barcelona
25 – JP Balcázar-Miguel Fdez Vallejo-Pintxo-Leo Genovese; Robadors, Barcelona
24 – Couch Potatoes; Barcelona
24 – Xicu’s plays Wes; Festival de jazz, Banyoles
23 – Nuno Campos trio; Vilafranca
18 – free session; Robadors, Barcelona
16 – Couch Potatoes; Oviedo
15 – Couch Potatoes; Vitòria
14 – Couch Potatoes; Oviedo
13 – Couch Potatoes; Gijón
10 – Juan Pablo Balcázar quintet; Madrid
09 – Juan Pablo Balcázar quintet; Madrid
08 – Juan Pablo Balcázar quintet; Madrid
07 – Juan Pablo Balcázar quintet; Antequera
06 – Pablo Selnik qtet; Jamboree, Barcelona
04 – Joe Smith ALO; Robadors, Barcelona
02 – Karion; Bilbao
01 – Karion; Bilbao

juny

28 – Shorteriana; Rubí
26 – Nuno Campos trio; Sant Cugat
20 – GJP big band + Guillermo Klein; La Llagosta
18 – GJP big band + Guillermo Klein; Badalona
16 – Couch Potatoes; Jimmy Glass, València
15 – Quartot (Pintxo/Cirera/Domínguez); Robadors, Barcelona
11 – Couch Potatoes; Tortosa
08 – Nigh Train; Bel Luna, Barcelona
06 – Albert Vila-Roman Filiu qtet; Madrid
05 – Albert Vila-Roman Filiu qtet; Madrid
04 – Albert Vila-Roman Filiu qtet; Madrid
03 – Albert Vila-Roman Filiu qtet; Madrid
01 – Joe Smith ALO; Robadors, Barcelona

juliol

25 – Carme Canela qtet; Xàtiva
23 – Suite Condal; Jamboree, Barcelona
19 – Celeste Alías qtet; Josa del Cadí
15 – Bric-a-brac (Giulia Valle, Roger Mas); Fundació la Caixa, Barcelona
15 – Juan Pablo Balcázar trio; Festival de jazz, Moià
14 – Couch Potatoes; jazz cava, Terrassa
11 – Bric a brac (Giulia Valle, Roger Mas); Festival de jazz, Moià
10 – Karion; Atac de jazz, Tàrrega
07 – Couch Potatoes; jazz cava, Terrassa
02 – Original jazz orchestra Taller de Músics; festival de jazz, Tortosa
01 – Couch Potatoes; Jamboree, Barcelona

agost

14 – Gabriel Amargant qtet; Jamboree, Barcelona

setembre

24 – Ylema; Jamboree, Barcelona
20 – GJP big band + Carles Margarit; Auditori, Girona
12 – Memorial Rosolino; Jamboree, Barcelona
11 – Skunk; Centro de Bellas Artes, Madrid

octubre

26 – Duot; Robadors, Barcelona
20 – Jam Heliogàbal, Barcelona
15 – Eva Novoa, Uli Glaszman; Calisso, Castellar del Vallès
08 – Ylema; el Sielu, Manresa
07 – l’Atzur (Celeste Alías qtet); Elèctric, Barcelona
05 – Joe Smith ALO; Robadors, Barcelona

novembre

29 – Ylema; Foment Vilanoví, Vilanova i la Geltrú
28 – Seitons’ tuff; Cal General, Banyoles
27 – Ylema; jazz cava, Terrassa
20 – Mystic Flügelhorn; els genis, Badalona
12 – Juan Pablo Balcázar quintet; Jamboree, Barcelona
02 – Joe Smith ALO; Robadors, Barcelona

desembre

22 – Jam Heliogàbal, Barcelona
20 – l’Atzur (Celeste Alías qtet); Sant Joan de Vilatorrada
19 – Ylema; jazz cava, Vic
18 – Ylema; cafè del teatre, Lleida
13 – Ylema; Reus
12 – Andreas Dreier qtet; jazz cava, Vic
11 – Andreas Dreier qtet; els genis, Badalona
10 – Andreas Dreier qtet; Robadors, Barcelona
09 – Andreas Dreier qtet; Jamboree, Barcelona
04 – Ylema; casino, Granollers
03 – Xicu’s Band; Girona