2016

gener

04 – Seitons; Recording session. Girona
08 – DUOT + Johannes Nästesjö; Robadors23, Barcelona
09 – DUOT + Johannes Nästesjö; Espai Eat-Art, Banyoles
13 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
14 – Impro Session; Robadors23, Barcelona
20 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
21 – Impro Session; Robadors23, Barcelona
25 – Martín Leiton Big Band; Robadors23, Barcelona
27 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
28 – MAP; Recording session. Girona
29 – MAP; Recording session. Girona
30 – Lee Konitz Qtet; Clasijazz, Almería
31 – Clasijazz Big Band feat. Lee Konitz; Auditorio, Almería

febrer

03 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
06 – Mike Fletcher quintet; Clasijazz, Almería
07 – Arturo Serra recording, Madrid
08 – Arturo Serra recording, Madrid
09 – Mike Fletcher quintet; Asejazz, Sevilla
10 – Mike Fletcher quintet; Magic, Granada
11 – Impro session; Robadors23, Barcelona
12 – Joachim Badenhost i Nico Roig; Hot Blues, Igualada
15 – Martín Leiton Big Band; Robadors23, Barcelona
17 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
18 – Impro session; Robadors23, Barcelona
24 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
25 – Impro session; Robadors23, Barcelona
26 – Memoria Uno; Festival de jazz, Granollers
26 – Tribut David Bowie, Morgat Morgat
29 – Albert Cirera Camarilla; Robadors23, Barcelona

març

02 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
03 – Impro session; Robadors23, Barcelona
06 – Tornado Trio, Marco Mezquida, Masa Kamaguchi; Sant Cugat
09 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
10 – DUOT; Robadors23, Barcelona
13 – Comaneci; Banyoles
16 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
17 – Impro session; Robadors23, Barcelona
21 – Martín Leiton Big Band; Robadors23, Barcelona
22 – Ferran Fages; Sala Fènix, Barcelona
23 – Movin’ Wes; Sunset, Girona

abril

01 – Morgat Morgat; Centre Cultural Albareda, Barcelona
06 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
07 – Cesc Miralta; Centre Cívic Can Déu, Barcelona
08 – Morgat Morgat; La Bisbal
10 – Morgat Morgat; Porqueres
13 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
14 – Impro session; Robadors23, Barcelona
16 – Morgat Morgat; Salamandra
17 – Bill McHenry; Centelles
20 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
21 – Impro session; Robadors23, Barcelona
22 – Ramon Prats Quaret; Torroella de Montgrí
24 – Morgat Morgat; Concert al Taller, Corts
25 – Martín Leiton Big Band; Robadors23, Barcelona
26 – Morgat Morgat; Calella de la costa
27 – DUOT; Sunset, Girona
29 – Comaneci; Hot Blues, Igualada

maig

01 – Martín Leiton Big Band; Sala Nunart, Barcelona
04 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
05 – Jacob Wick, Joachim Badenhorst, Ramon Prats; Robadors23, Barcelona
06 – Comaneci; Robadors23, Barcelona
07 – Memoria uno; Festival jazz, Vic
11 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
12 – Impro Session; Robadors23, Barcelona
13 – Josep Tutusaus; La vicentina, Sant Vicens dels Horts
18 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
19 – Impro Session; Robadors23, Barcelona
21 – Esther Condal; Caldes de Montbui
25 – Movin’ Wes; Sunset, Girona
28 – Marco Mezquida, Masa Kamaguchi TORNADO TRIO; La Garriga
30 – Martín Leiton Big Band; Robadors23, Barcelona

juny

06 – Qtet Robadors; Robadors23, Barcelona
09 – Impro Session; RObadors23, Barcelona
11 – Lluís Capdevila Trio; Falset
17 – Liquid Trio; Casa de Cultura, Girona
18 – Mayte Alguacil; Sevilla
19 – Duot; Colònia Jorba
20 – Dracula’s Pact; Islàndia
21 – Dracula’s Pact; Islàndia
22 – Dracula’s Pact; Islàndia
23 – Dracula’s Pact; Islàndia
24 – Dracula’s Pact; Islàndia
25 – Dracula’s Pact; Islàndia
26 – Dracula’s Pact; Islàndia
27 – Dracula’s Pact; Islàndia
28 – Clasijazz Big Band; Almería
29 – Clasijazz Big Band; Almería

juliol

01 – Big Band Clasijazz feat. Kenny Werner i Jerry Bergonzi; Copenhagen jazz festival
02 – Big Band Clasijazz; Copenhagen jazz festival
03 – Big Band Clasijazz; Jazz cup, Copenhagen jazz festival
03 – Big Band Clasijazz; Christiania jazz club, Copenhagen jazz festival
06 – Ola Paulson, Johannes Nästesjö, Julián Sánchez; Malmö
07 – Ola Paulson, Johannes Nästesjö, Herman Muntzing; Simrisham
11 – Jordi Molina; Recording
12 – Jordi Molina; Recording
13 – Jordi Molina; Recording
15 – Movin’ Wes feat Mayte Alguacil; Banyoles
19 – Martín Leiton Big Band; Absenta del Raval, Barcelona
21 – Martín Leiton Trio; Ocaña, Barcelona
22 – Olivier Jambois quartet; Barcelona
23 – Morgat Morgat; Set cases
27 – Arturo Serra; Festival de jazz, Cádiz
29 – Lee Konitz qtet; Jamboree, Barcelona
30 – Lee Konitz qtet; Jamboree, Barcelona

agost

04 – Esther Condal; Festival Hemnes, Salardú
24 – Mike Fletcher quartet; Festival de Jazz, Sanlúcar de Barrameda
29 – Free Art Ensemble; Eat-Art, Banyoles
30 – Free Art Ensemble; Eat-Art, Banyoles
31 – Free Art Ensemble; Cafè del Sol, Banyoles

setembre

01 – Free Art Ensemble; Eat-Art, Banyoles
07 – Matèria del Temps (Jordi Molina); Enregistrament directe, Torroella de Montgrí
08 – Matèria del Temps (Jordi Molina); Enregistrament directe, Torroella de Montgrí
09 – MAP; La Pedrera, Barcelona
10 – Gabriel Amargant Trio; Plaça de la catedral, Barcelona
10 – MAP; La Pedrera, Barcelona
12 – DUOT; St Petersburg (Rússia)
14 – DUOT; Moscou (Rússia)
19 – DUOT; Novosibirsk (Rússia)
20 – DUOT; Kemerovo (Rússia)
21 – DUOT; Tomsk (Rússia)
22 – Sessions at Robadors; Robadors 23, Barcelona
23 – Matèria del Temps (Jordi Molina); La mercè, Barcelona
24 – Matèria del Temps (Jordi Molina); Calella de la Costa
28 – Yuhan Su quintet; Jimmy Glass, València
29 – Yuhan Su quintet; Refugio, Alacant
30 – Yuhan Su quintet; Club de jazz de las mil pesetas, Villena

octubre

01 – Yuhan Su quintet; Birdland, Málaga
02 – Yuhan Su quintet; Ronda
04 – Yuhan Su quintet; Asejazz, Sevilla
05 – Yuhan Su quintet; Jamboree, Barcelona
06 – Yuhan Su quintet; Bilbaína, Bilbao
07 – Yuhan Su quintet; Bogui, Madrid
09 – Matèria del Temps (Jordi Molina); Manresa
13 – Impro session; Robadors23, Barcelona
14 – Ola Paulson, Johannes Nästesjö, Eat-Art, Banyoles
15 – Big Band Clasijazz; Roquetas
16 – DUOT; Begood, Barcelona
20 – Ola Paulson, Johannes Nästesjö; Periférias, Huesca
21 – Ola Paulson, Johannes Nästesjö; Robadors23, Barcelona
22 – Matèria del Temps (Jordi Molina), Torroella
27 – Dácil López; Enregistrament
28 – Dácil López, Enregistrament
29 – Dácil López, Enregistrament

novembre

02 – Jordi Molina; Enderrock TV
04 – Journey Into Jazz (Gunther Shuller) amb Voro García Quintet + Orchestra; Festival de Jazz, Roquetas de Mar
04 – Charlie Parker With Strings amb Antonio González + Orchestra; Festival de Jazz, Roquetas de Mar
05 – Epitaph (Charles Mingus) amb Clasijazz Big Band; Festival de Jazz, Roquetas de Mar
06 – Voro García quintet; Festival de Jazz, Málaga
07 – Epitaph (Charles Mingus); Festival de Jazz, Málaga
08 – Lee Konitz; Festival de Jazz, Málaga
09 – MAP; Festival de Jazz, Sant Cugat
10 – MAP; Jamboree, Barcelona
11 – MAP; Soria
12 – MAP; Puerto Real
16 – Esther Condal; Igualada
17 – Esther Condal; la segrera, Barcelona
18 – DUOT; Burgos
19 – Jordi Molina, Matèria del temps; Manlleu
24 – Impro Session; Robadors23, Barcelona
25 – Jordi Molina, Matèria del temps; Mollerussa
26 – Carles Margarit; Festival de jazz, Barcelona

desembre

03 – Jordi Molina; Les Borges Blanques
04 – GJP + Adrià Puntí; Jamboree, Barcelona
08 – Impro Session; Robadors23, Barcelona
10 – Mike Fletcher i Martín Leiton; Clasijazz, Almería
11 – Martín Leiton Big Band; Clasijazz, Almería
13 – Martín Leiton Big Band; Jamboree, Barcelona