2017

gener

09 – DUOT; el cafè, Girona
11 – Kamarilla (Albert Cirera); Robadors23, Barcelona
12 – Agustí Fernández Liquid Trio; Jamboree, Barcelona
18 – Agustí Fernández Liquid Trio; Café Berlín, Madrid
19 – DUOT; Juanse, Huesca
20 – Agustí Fernández Liquid Trio; Alamisa, Salamanca
26 – Bill McHenry, Pedro Campos, Jaume Llombart; Robadors23, Barcelona

febrer

02 – Tom Chant, Iván González, Àlex Reviriego; Robadors23, Barcelona
02 – Celeste Alías + Albert Bover + Deejay Foster; Robadors23, Barcelona
09 – Nuno Revelo, Don Malfon; Robadors23, Barcelona
11 – Jordi Molina; Auditori, Barcelona
14 – Memoria Uno; Barcelona
16 – Jaume Llombart, Alfred Artigas, Jordi Matas; Robadors23, Barcelona
17 – Adrià Plana, Tot és blanc; Atlàntida, Vic
18 – Esther Condal; El Centre democràtic, Caldes de Montbui
19 – Jordi Molina; Masquefa
24 – Don Malfon + Nuno Rebelo; Magia Roja, Barcelona

març

02 – jam session; conservatori del Liceu, Barcelona
03 – underpool 5 recording
04 – underpool 5 recording
06 – Dácil, recording
07 – Dácil, recording
08 – Dácil, recording
09 – Movin’ Wes, recording
10 – Movin’ Wes, recording
14 – Kenny Werner + Big Band clasijazz, recording
15 – Kenny Werner + Big Band clasijazz, recording
16 – Kenny Werner + Big Band clasijazz, recording
17 – Kenny Werner + Big Band clasijazz, recording
18 – Kenny Werner + Big Band clasijazz, recording
19 – kenny Werner + Big Band clasijazz, Teatro Padilla, Almería
22 – Sergi Sirvent + David Mengual, sinestesia; Barcelona
23 – Sergi Sirvent, Pedro Campos, Marcel·lí; Robadors23, Barcelona
24 – Seamus Blake + Andreu Zaragoza; Sunset, Girona
25 – Seamus Blake + Andreu Zaragoza; Jazz Cava, Vic
26 – Seamus Blake + Andreu Zaragoza; cafè auditori, Sant Cugat
28 – Seamus Blake + Andreu Zaragoza; Jamboree, Barcelona
30 – Nuri Andorrà + Vasco Trilla; Robadors 23, Barcelona

abril

06 – MAP; Pamplona
07 – Tom Chant Ensemble; Magia Roja, Barcelona
13 – Ferran Fages, Diego Caicedo, Tom Chant; Robadors23, Barcelona
19 – Machacachakras + DUOT; Sinestesia, Barcelona
20 – DUOT; Robadors23, Barcelona
22 – Esther Condal; Ultralocal Records, Barcelona
23 – Esther Condal; Fàbrica Damm, Barcelona
27 – Albert Cirera i Kamarilla; Robadors23, Barcelona
28 – Albert Cirera i Kamarilla; Hot Blues, Igualada
29 – DUOT; Disco100, Barcelona
29 – DUOT; Ultralocal Records, Barcelona
30 – Erilot; Igualada

maig

04 – DUOT + Rafal Mazur + Artur Majewski; Robadors23, Barcelona
05 – Agustí Fernández Liquid Quintet; Festival de jazz de Vic, Vic
06 – Axel Dörner + Ramon Prats; Sampler Sèries, Centre d’art Santa Mònica, Barcelona
07 – Martín Leiton Big Band; Vermut Auditori; Barcelona
07 – Axel Dörner + Ramon Prats; Matadero, Huesca
08 – Axel Dörner + Ramon Prats; Cafe Oto, Londres
11 – DUOT + Iván González + Àlex Reviriego; Robadors23, Barcelona
12 – Underpool5; Festival de jazz de Vic, Vic
13 – DUOT; Festival de jazz, La Garriga
14 – Underpool5; Marató Underpool, Barcelona
18 – Ferran Fages, Iván González, Tom Chant, Ramon Prats; Robadors23, Barcelona
30 – SOLOT #5; Robadors23, Barcelona

juny

01 – Manolo Rodríguez + Carlos Costa + Ramon Prats; Robadors23, Barcelona
02 – Movin’ Wes; Lloret
03 – Underpool5; Festival de jazz de La Garriga
04 – Rosa Pou; INUND’ART, Girona
07 – Tom Chant Recording
17 – Jordi Molina; Vilanova
19 – Iggor Lumpert + Javier Moreno + Ramon Prats; Clasijazz, Almería
20 – Iggor Lumpert + Javier Moreno + Ramon Prats; Asejazz, Sevilla
21 – Iggor Lumpert + Javier Moreno + Ramon Prats; Magic, Granada
22 – Iggor Lumpert + Javier Moreno + Ramon Prats; Bilbaína, Bilbao
23 – Iggor Lumpert + Javier Moreno + Ramon Prats; Bogui, Madrid
25 – Iggor Lumpert + Javier Moreno + Ramon Prats; El despertar, Madrid
26 – Jordi Molina; Figueres
29 – Impro session party; Robadors23, Barcelona
29 – Andrea Motis + Joan Chamorro qtet; Barcelona

juliol

01 – Underpool5; Estival d’Igualada
02 – DUOT 10 hores; Estival d’Igualada
04 – Ramon Prats Quartet; Recording
04 – Memoria uno d’Iván González; Sinestésia, Barcelona
06 – Liquid Trio; Lisboa
08 – Gabriel Amargant; Palma de Mallorca
09 – Toni Vaquer Big Band; Palma de Mallorca
14 – Robert Vermeulen trio; Prats de Rei
15 – Solot #6; Caldes d’Estrac
16 – Manel Fortià + Albert Marquès; L’escala
16 – Manel Fortià + Albert Marquès + Gabriel Amargant; Vic
18 – Phil Wilkinson; Recording
19 – Phil Wilkinson; Recording
21 – Underpool5; La Pedrera, Barcelona
22 – Underpool5; La Pedrera, Barcelona
23 – Voro García quintet; Peñíscola
25 – Taller Musicals d’Avinyó; Avinyó
27 – Tot és blanc (Adrià Plana); Cotxeres de Sants, Barcelona
30 – Kenny Werner Big Band; Cádiz
30 – Jam Session Opening; Cádiz

agost

03 – Matèria del Temps; Cassà de la Selva
04 – DUOT 10 anys 10 hores; L’Estrany, Banyoles
05 – MAP; Festival de Torroella, L’Estartit
06 – Toni Vaquer Big Band; Jamboree, Barcelona
25 – Martín Leiton; La Pedrera, Barcelona
26 – Martín Leiton; La Pedrera, Barcelona
28 – Gabriel Amargant; Estudi
29 – Gabriel Amargant; Estudi
30 – Matèria del Temps; El Vendrell
31 – Andreu Zaragoza; L’escala

setembre

06 – MAP; Formentera
07 – MAP; Eivissa
13 – DUOT + Andy Moor; MMVV, Vic
14 – MAP; Santander
22 – Liquid trio; La Mercè, Barcelona
23 – Jordi Molina; La Mercè, Barcelona
24 – Jordi Molina; Blanes
27 – DUOT; Gira País Basc – Bilbao (Larraskitu)
28 – DUOT; Gira País Basc – Vitória
29 – DUOT; Gira País Basc – Bilbao (Shake)
30 – DUOT; Gira País Basc – Bera

octubre

06 – Rufaca Big Band; El Vendrell
07 – Nadia Basurto; Sant Feliu de Llobregat
08 – Nadia Basurto; Sant Joan de Mediona
10 – Nadia Basurto; Robadors23, Barcelona
12 – Movin’ Wes; Banyoles
14 – Liquid Quintet; Ad Libitum Festival; Varsòvia
15 – DUOT + Rafal Mazur + Martin Majevsky; Kracòvia
20 – Yuhan Su Quartet; Jimmy Glass, València
21 – Yuhan Su Quintet; Sunset, Girona
22 – Yuhan Su Quintet; Alcora
24 – Yuhan Su Quintet; Refugio, Alacant
26 – Yuhan Su Quintet; Festival de jazz, Madrid
27 – Yuhan Su Quintet; Jamboree, Barcelona
28 – MAP; Festival de jazz Voll Damm; Auditori Conservatori Liceu
29 – SOLOT #7; Mont Music; Palautordera
29 – Esther Condal; Tiana
30 – Ramon Solé; Recording

novembre

02 – Axel Dörner i Agustí Fernández; Recording a Rosazul, Barcelona
03 – Ernesto Aurignac Qtet; BBK, Bilbao
08 – MAP; Festival de jazz de Granada
09 – MAP; Clasijazz, Almería
13 – Javier Navas Sexteto + Orquestra sinfónica de Málaga; Teatro Cervantes, Málaga
16 – DUOT + Florian Stoffner; JSB, Huesca
17 – DUOT + Florian Stoffner; La bastida, Igualada
19 – DUOT + Florian Stoffner; Eat Art, Banyoles
20 – DUOT + Florian Stoffner; Robadors23, Barcelona
21 – DUOT + Florian Stoffner; Misterioso jazz club, Zurich
22 – DUOT + Florian Stoffner; Atelier Koncert, Basel
23 – DUOT + Florian Stoffner; Atelier Koncert, Zurich
24 – DUOT + Florian Stoffner; Recording, Zurich

desembre

01 – Deejay Foster trio; Jam pipa club, Barcelona
02 – Underpool5; Jazz cava Terrassa, Terrassa
07 – Clasijazz recording amb Mike Gibs
08 – Clasijazz recording amb Mike Gibs
09 – Clasijazz recording amb Mike Gibs
10 – Clasijazz + Mike Gibs; Teatro Apolo, Almería
17 – Jordi Molina; Porto, Portugal
20 – Underpool5; Jamboree, Barcelona
22 – Nuno Revelo + Don Malfon; Sinestesia, Barcelona
26 – DUOT + Seward; Barcelona
27 – DUOT + Freenètics; Badalona
29 – Gabriel Amargant trio; Casino, Granollers